Домашня мережа на платформі Embee IoT — це управління споживанням потужних навантажень та побутової техніки в години пік. Комунальна компанія (чи оператор системи розподілу) може розгорнути інтелектуальні домашні реле в одному мережевому кластері Embee до 1000-4000 точок на шлюз. Це може бути одна локальна радіомережа інтелектуальних лічильників електроенергії, інтелектуального реле, вуличних ліхтарів тощо. Це буде проста адресація реле розумного будинку без додаткових роутерів.

Це можуть бути гнучкі бізнес-моделі для розгортання розумних реле, якщо система AMR/AMI вже розгорнута. Реле розумного дому можна встановити в будь-якій домогосподарстві, у будь-якому порядку поступово, на будь якій стадії проекту. Комунальна компанія матиме рішення для реагування на попит. Інтелектуальні реле з’являться в програмному забезпеченні Head-End. Потрібно лише присвоїти встановленому абоненту серійний номер пристрою.

Абонент, власник домогосподарства що надав доступ до свого потужного електронавантаження, отримає дохід від продажу своєї економії в години пік.

Розумне реле може бути будь-якого виробника з будь-яким дизайном або ми пропонуємо власний смарт-бокс з реле. Розумне реле може замовити нашу екосистему партнерів.