Ми є розробниками програмного забезпечення UCon™ та AWatt™

UCon – це ПЗ локальне, що інсталюється безпосередньо на ПК. Має обмежені функції та умовно-безкоштовну ліцензію.

AWatt™ – хмарне ПЗ для побудови мікромереж, яке гнучко налаштовується під замовника для досягнення завдань з оптимізації.

Основні цілі, які вирішує ПЗ AWatt™:

  • Зменшення операційних витрат ( електроенергії) замовника, за рахунок збільшення частки власної генерації та зберігання енергії.
  • Інтелектуальна інфраструктура для моніторингу за розрізненими активами
  • Аналітика та прогнозування, як складові оптимального використання власних джерел живлення.

ПЗ UCon – моніторинг лічильників електроенергії

Керування вуличним освітленням

127 груп керування, 127 профілів яскравості, добовий профіль, місячний профіль, річний профіль, спец профілі. Паспорт ліхтаря на карті, та багато іншого. В локальній мережі ліхтарів одразу обмін інформацією з лічильниками електроенергії в режимі реального часу.

Рішення “кредитний ліміт”

Актуальність цього рішення для операторів малої розподільчої мережі, Садовим кооперативам, котеджним містечкам. Особливість в тому, що на лічильнику встановлюється ліміт відпуску електроенергії. Наприклад на -500 грн. Це актуально і вже працює, для тих абонентів в кого електромобілі заряджаються вночі. Це як правило великі споживачі, яким потрібно відпустити на 3000 – 5000 грн в місяць електроенергії. Невчасна оплата таким споживачем, змушує за нього закладати кошти щоб розрахуватись з постачальником. Тому, такий абонент має ліміт відпуску лише 500 грн, а якщо потрібно більше то потрібно внести на лічильник кошти, що будуть  автоматично розширювати ліміт і таким чином за внесені наперед кошти абонентом лічильник не буде вимикатись. 

Регулювання попиту на стороні споживача

Ми пропонуємо нашим клієнтам найкраще програмне забезпечення Internet of Energy та AI від компанії Autogrid для швидкого розгортання інших рішень DER.

Деякі елементи пікового регулювання на стороні споживача вже реалізовані в платформі AWatt і відпрацьовані на реальних проектах в Україні. Це проект, коли наше ПЗ AWatt керувало навантаженнями побутових споживачів (електрокотли) під час гострої фази блекаутів в грудні-січні коли обстрілювали енергетичну інфраструктуру України.  Часті відключення електроенергії мережі 0.4kW приводили до того, що в котеджному містечку вмикались 4 генератора по 400 кВА, з дуже дорогою ціною 1 кВт*год. Наше ПЗ AWatt повідомляло в Telegram абонентів, що включився генератор. Деякі споживачі не реагували на часті вкл/викл і просили вимикати їх потужні навантаження в будівлі. Таким чином, абоненти зменшували в платіжці оплату дорогої енергії генератора. ПЗ AWatt вираховувало по кожному абоненту (500 будинків), скільки і якої енергії спожив абонент. Embee IoT комунікаційна платформа в режимі реального часу відслідковувала генератор, мережу, та споживачів та знімала 1 хв. інтервали по яким фіксувались дані про споживання.

 

Demand Response Optimization and Management System

AutoGrid DROMS™ is the world’s most comprehensive demand response (DR) optimization and management system, delivering dispatch-grade DR with a personalized customer experience.

Distributed Energy Resource Management System

AutoGrid DERMS™ harnesses customer-owned distributed energy resources to enhance rather than disrupt grid operations and deliver new ancillary services.

Virtual Power Plant

AutoGrid VPP™ aggregates customer-owned flexible storage, generation or demand-side resources in wholesale energy markets in real time and turns them into cash generators.

AutoGrid ESMS™

AutoGrid Energy Storage Management System co-optimizes all energy storage assets with demand response programs and all other DERs, maximizing returns on investments and delivering value to all stakeholders.