Розумна система вуличного освітлення для міста майбутнього – актив, який не тільки економить енергію, але й приносить дохід.

 

Ми готові розгорнути наше РІШЕННЯ ДЛЯ РОЗУМНОГО ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ EMBEE для вашого міста з такими перевагами:

Перший крок – заміна старих натрієвих/ртутних ламп на нові світлодіодні світильники з регуляторами яскравості EMBEE.

Світлодіодні лампи можуть бути будь-яких виробників, яких влаштовує дизайн, технічні параметри освітлення, якість, оптимальна ціна. Усі світильники матимуть контролер освітлення Embee, який керуватиме яскравістю, вмикатиме та вимикатиме кожну світлодіодну лампу.

Далі встановлюють багатотарифні лічильники електроенергії у вуличних шафах керування. У разі наявності шафи керування. Якщо, наприклад, для ринку США, контролер Embee має вбудований лічильник електроенергії, який дозволяє вмикати світильники в програмі знижок.

Лічильники електроенергії шаф вуличного освітлення з інтервалом 15 або 30 хвилин відображають рівень споживання, напругу, силу струму та багато інших параметрів. Лічильники електроенергії мають вбудовані радіомодеми Embee і працюють у БЕЗКОШТОВНІЙ ліцензії 2,4 ГГц у тій самій локальній радіомережі платформи  Embee IoT platform.

Отже, наша система не потребує заміни електропроводки та шафи. Він працює одразу після встановлення світильників та одного шлюзу Embee/Ethernet/3G/4G. Шлюз встановлюється один на 1000-4000 пристроїв без додаткового комунікаційного обладнання. Шлюз можна встановити в будь-якому зручному місці локальної радіомережі Embee.

Другий крок: після встановлення світлодіодних світильників та інтелектуальних лічильників ми (або клієнт) робимо конфігурацію системи вуличного освітлення EMBEE за допомогою нашого програмного забезпечення.

 

Система вуличного освітлення Embee забезпечує до 55% економії енергії та скорочує витрати на обслуговування. Усі світильники вуличного освітлення видно на картах програмного забезпечення UCon. Система вуличного освітлення Embee дозволяє встановити 127 груп світильників. Кожна група має профіль освітлення з рівнями енергозбереження. Багато груп підвищують загальний рівень енергозбереження всіх систем. Завдяки індивідуальному управлінню світильниками системи в режимі реального часу лінії електропередач залишаються під напругою, що відкриває нові можливості для отримання доходу.

За даними лічильника електроенергії, встановленого в шафах освітлення, ми в режимі реального часу стежимо за станом ліній електропередач освітлення.

По-третє, «Актив вуличного освітлення» має не лише економити енергію, а й приносити дохід у новій моделі енергетичного ринку. Це можуть бути зарядні станції для електромобілів. На перший погляд, ідея не нова, але рішення Embee Smart Street Lighting керує безкоштовними можливостями вуличних ліній електропередач. Наша гнучка система управління енергозбереженням вуличного освітлення зі 127 групами дозволяє звільнити більше енергії для зарядних станцій. Завдяки індивідуальному управлінню кожним вуличним ліхтарем ми розраховуємо навантаження на лінії електропередач як вдень, так і вночі, що дає можливість надійно підключати зарядні станції та контролювати струм заряду вуличної стовпової електростанції.

Наше рішення керує вільною потужністю лінії електропередач. Можете купувати енергію у постачальника або збільшити дохід, встановивши власні фотоелектричні панелі. Наступним кроком, після встановлення вуличних зарядних електростанцій, є розробки вуличного освітлення Microgrid.

Microgrid – додаткова опція для ефективного управління вуличними активами. Наше рішення Microgrid дозволяє використовувати енергію сонця або вітру для заряджання автомобілів протягом дня, а надлишок використовувати для накопичення в акумуляторі. Весь цей процес контролюється нашим програмним забезпеченням UCon Microgrid.

У розумній електромережі майбутнього виробництво не буде слідувати за споживанням. Це пов’язано з тим, що енергія в майбутніх розумних мережах рухається в різних напрямках, а значить, інструмент балансування буде актуальним. Вже сьогодні рішення КЕРУВАННЯ ПОПИТОМ НА СТОРОНІ СПОЖИВАЧА впроваджуються по всьому світу. Вуличний актив також може бути інструментом управління піковим навантаженням для постачальника енергії.

Нам ще не доводилося використовувати цей інструмент, але нашу систему Embee Smart Street Lighting можна легко налаштувати для керування послугою пікового скорочення.