У розумній електромережі майбутнього генерація не слідуватиме за споживанням, тому  коли попит зростатиме, кращим рішенням буде не збільшення генерації. Реагування на попит спрямоване на регулювання попиту на електроенергію замість регулювання пропозиції. Комунальні підприємства можуть сигналізувати своїм клієнтам про запити попиту різними способами, включаючи простий облік у непіковий період, коли електроенергія дешевша в певний час доби, та інтелектуальний облік, за якого клієнтам можна повідомляти чіткі запити або зміни ціни . Клієнт може регулювати попит на електроенергію, відкладаючи деякі завдання, які вимагають великої кількості електроенергії, або може вирішити платити вищу ціну за електроенергію. Деякі клієнти можуть переключити частину свого споживання на альтернативні джерела, такі як накопичувачі енергії на місці або дизельні генератори.

Для швидкого розгортання рішення Demand Response ми використовуємо програмне забезпечення AutoGrid.

Апаратна платформа Embee IoT + AutoGrid DROMS™ — це найповніша у світі система оптимізації реагування на попит і управління.

Він надає чотири потужні можливості для позиціонування ваших програм реагування на попит для успіху в швидко розвиваючому світі Енергетичного Інтернету:

  • Розгортає єдину комплексну програму системи управління попитом (DRMS), яка охоплює всі активи, програми та сегменти клієнтів
  • Забезпечує привабливу взаємодію з клієнтами для підвищення прибутку програми
  • Забезпечує аварійне відновлення диспетчерського рівня через складні бізнес-правила та високоточне прогнозування зменшення навантаження та M&V
  • Швидко масштабується для швидкого розгортання та легкого розширення нових програм