Наша польова мережа Embee (FAN) або Neighborhood Area Network — це бездротова технологія високої пропускної здатності на основі стандартів 2,4 ГГц. Один кластер Embee NAN надає вам захищене, надійне, перевірене часом та об’ємами впровадження, масштабоване рішення. Мережа Embee NAN тестувалася та налагоджувалася протягом 2 років більше 10-ти років тому. Програма тестування NAN включала близько 150 пунктів. Вже на протязі 12 років Embee NAN забезпечує 100% зв’язок між пристроями в mesh-мережі. Embee NAN використовує стек Silab (Ember) Zigbee зі 100 переходами та щохвилинною зміною маршруту. Ці дві переваги Embee NAN перекривають відсутність слабкого поширення радіохвиль, властивого цьому діапазону 2,4-2,48 ГГц. Ми налагодили ймовірнісний алгоритм адресації, який дозволив нам уникнути проблеми поганого розповсюдження «точка-точка» на мережевому рівні Embee mesh.

Станом на сьогодні на ринку працює біля 220 000 комунікаційних точок в складі різних локальних мікромереж.

  • Це найбільший кластер мережі Neighborhood Area Network, який підтримує від 1000 до 4000 пристроїв на один шлюз без додаткових маршрутизаторів зв’язку.
  • це «прозора», для будь-яких протоколів, локальна радіомережа для зв’язку з пристроями.
  • Це проста адресація за допомогою пристроїв. Наприклад, у кожного виробника є серійний номер (AIR4729100003827STRZ984612) виготовленого пристрою. (лічильники, світильники, датчики тощо). Для нас це адреса обміну даними в кластері Embee. Це дуже просто, коли є серійний номер пристрою, і він є у абонента за адресою проживання. Іншим прикладом адресації може бути рядок 26_str_LENIS_aveny_city_Nordfock. Або, наприклад, GPS-координата, яка призначається під час встановлення пристрою та просто сканується смартфоном.

 

  • Це Embee NAN  1000 модемів на одного координатора на виставці в Амстердамі (2012).
  • Велика бездротова мережа IoT вузлів має низькі CAPEX і Opex проекту.
  • Ви можете побачити наше порівняння комунікацій IoT для різних проектів. Ми перевірили це на практиці та завершили проекти.
  • 100 стрибків і зміна маршруту щохвилини, проста адресація Embee NAN дозволяє запропонувати недорогі кінцеві точки, забезпечує безпеку та надійність, а також може розгортати покриття як густонаселених міських, так і рідко розташованих сільських районів.
  • Проста адресація та автоматичне розгортання локальної радіомережі пристроїв – легке обслуговування, яке не потребує навчання персоналу.

Якщо ви виробник і вам потрібна мережа IoT для сегмента NAN, ми готові допомогти інтегрувати наш EMBEE NAN у ваше рішення. Ви розширите нашу екосистему, і разом ми матимемо безпрограшну стратегію.