Ми перетворюємо мережу вуличного освітлення міста в актив, який приносить не тільки енергозбереження, а й дохід.

  • Рішення: Система управління вуличним освітленням

Це економія електроенергії від впровадження сучасних LED ліхтарів з контролерами керування EMBEE LED.  Система індивідуально керує ліхтарями, що дозволяє вдень залишити лінії освітлення під напругою. Це рішення створює міську розподільчу мережу 0,4 кВ та локальну радіомережу зв’язку міста для датчиків, лічильників та ін. та відкриває місту до масштабування інших сервісів.

  • Система оптимізації енергоспоживання муніципальних будівель. Negawatt енергія. Дахові сонячні станції.

Зменшення енергоспоживання будівлі та реагування на попит є елементами балансування вуличної мікромережі

  • Власні джерела енергії з різними цінами за 1 кВт/год

Міксований набір енергії з Negawatt, енергії акумуляторів, сонячної енергії та енергії з розподільчої мережі  дозволяє отримати найнижчу ціну та стале постачання

  • Інфраструктура зарядки електромобілів від опор освітлення

Місто вирішує питання розширення мережі електрозарядних станцій та отримує дохід від послуги

  • Інші послуги, такі як балансування мережі для DSO

Мережі вуличного освітлення є основою розумного міста. Смарт-платформа міста розгорнута на надійних і гнучких IOT-комунікаціях, які дозволяють впроваджувати вище перераховані рішення. Розвиток зарядних пристроїв для електромобілів, фотоелектричних пристроїв і накопичувачів, мобільних рішень дуже необхідний для міст, оскільки фактор зростання електромобілів вимагає зарядної інфраструктури в міських районах. Інфраструктура вуличної електромережі потребує індивідуального керування кожною лампою в місті, щоб цей актив працював максимально ефективно. Наша комунікаційна платформа Embee IoT повністю відповідає потребам сьогодення та майбутніх 5-10 років.