Потрібно енергонезалежність та найменша ціна 1 кВт*години? Почни впроваджувати власну розумну мікромережу. Інвестиція в сонячну станцію це хороший початок, але КПД для такої генерації під власне споживання не більше 10%. Поетапна побудудова мікромережі дозволяє отримати КПД вже на систему до 55%. Така інвестиція є набагато ефективніша. Ми пропонуємо почати з моніторингу, який з часом можна доповнювати різними джерелами генерації.

Мікромережа будівлі, офісного центру, підприємства, комунальних закладів міксує декілька типів енергії в залежності від цілей.

  • Класичне джерело енергії це енергія від розподільчої мережі що постійно зростає в ціні.
  • Сонячна енергія це найдешевша енергія яка доступна після інвестиції в сонячну станцію, на протязі 25-30 років. Проблема ції енергії в тому що вона доступна лише вдень і то з нерівномірним постачанням що залежить від погодних умов.
  • Акумулятори та системи для зберігання енергії в залежності від умов використання можуть мати як саму дорогу так і дешеву вартість 1 кВт*год.
  • NegaWatt енергія це відсутність енергії. Це скорочення енерговитрат по команді або за сценарієм контролера мікромережі. В комбінації з різними джерелами є балансуючим компонентом мікромережі що дозволяє отримати найнижчу ціну 1 кВт*год в системі.

Отже, наявність різних джерел енергії з різною ціною контролер мікромережі міксує, та дає можливість отримати найоптимальніший варіант для певних часових проміжків протягом доби. Програмне забезпечення дозволяє керувати вибором того чи іншого джерела енергії в розрізі від 1 хвилини.